Instantná kancelária zahŕňa také služby, ktorá obsahuje nielen prenájom miestnosti alebo priestorov, ale pokryje aj široký rozsah kancelárskych služieb. Takáto kancelária je povedzme na kľúč hotová, to znamená, že je vcelku zariadená a aj technicky dobre vybavená a funguje na vysokej úrovni. Instantné kancelárie oproti kanceláriám dlhodobého prenájmu majú tú výhodu, že sa môžu prenajať aj na hodinu, deň, mesiac alebo aj prenajímať. Zákazník tu dostane všetky potrebné služby a prinesie so sebou len svoj počítač. Je to veľmi rýchly proces, ktorý ušetrí  čas aj náklady na sťahovanie a ďalšie výdaje.

 

Instantná kancelária je kancelária aj s prenajatými službami, čo znamená pre zákazníka úplný komfort.

U nás zatiaľ, táto forma prenájmu nie je moc známa alebo populárna, pretože majitelia firiem radšej uprednostňujú klasický dlhodobý prenájom kancelárskych priestorov bez ďalších služieb. Pri prenájme kancelárií  budúci nájomníci sa zaujímali hlavne o tom koľko stojí m2 a celkové výdaje za prenajaté priestory a nezaujímali sa o skutočnosti, že koľko bude stáť samotné sťahovanie, stavebné a iné úpravy priestorov, údržba a ďalšie iné výdaje.

Samozrejme u takej firmy, ktorá vykonáva obchodné jednania a pracovné porady, potrebujú aj konferenčný priestor a to sú ďalšie veľké náklady. Pri instantnej kancelárii stačí podľa dohody priestory na porady a jednania len prenajímať na stanovenú dobu. Zahraničné renomované známe firmy, ktoré nemusia si rátať drobné, uprednostňujú radšej instantné kancelárie pred inými kvôli vysokému komfortu a pohodliu a získaný čas radšej venujú práci. Ďalším dôležitým poznatkom je, že instantná kancelária je veľmi výhodná pre také skupiny ľudí, ktorí sa spájajú len na určitú dobu, za ktorú si zrealizujú svoje plány.

Veľmi  dôležité je dnes poloha kancelárskych priestorov nielen z hľadiska dostupnosti ale aj z hľadiska prestíže. K tomu patrí aj to parkovanie pre zamestnancov ale aj pre klientov.

Polianky Business Center a.s. prenajíma podobné priestory, vychádza v ústrety nájomníkom a vo vynovených priestoroch s kvalitnými službami prispieva k tomu, aby zákazníci sa cítili čo najlepšie a všetok času si mohli venovať tvorivej práci.