Prenájom nebytových priestorov ponúka spoločnosť BCP s.r.o. v atraktívnej bratislavskej lokalite Dúbravka Polianky. Nebytové priestory na prenájom sú v zákone špecifikované ako miestnosti alebo viac miestností, ktoré nie sú určené na bývanie. Jedná sa teda o priestory, ktoré je možné využívať na administratívne, obchodné, alebo komerčné účely, ako kancelárie, sklady či obchodné prevádzky.

Prenájom nebytových priestorov Bratislava za skvelé ceny

Nebytové priestory v lokalite Dúbravka Polianky sú výnimočné svojou výbornou polohou s rýchlou dostupnosťou na diaľničný obchvat ale aj do centra mestských častí Dúbravka a Karlova Ves. Tieto mestské časti sa vyznačujú maximálnou občianskou vybavenosťou zahrňujúcou nákupné centrá, hypermarkety v tesnej blízkosti, polikliniky, supermarkety, pošty, banky a množstvo služieb a obchodov rozličného druhu.

Prenájom nebytových priestorov spoločnosťou BCP s.r.o. je spojený s nadštandardnými službami zo strany prenajímateľa. Ponúka priestory rôznych rozmerov od 3 až do 150m2, na prízemí aj na poschodniach administratívnej budovy. Okrem toho poskytuje možnosť prisposobiť priestor konkrétnymi požiadavkám a ponúknuť ho na kľúč upravený. Administratívna budova s viacerými poschodiami je strážená non-stop strážnou službou a monitorovaná kamerovým systémom. Budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, takže priestory sú nové, s plávajúcou podlahou a plastovými oknami. Poskytovateľ zabezpečuje na požiadanie aj optické internetové pripojenie, či pevnú linku. Zrekonštruované plochy majú ústredné vykurovanie pomocou radiátorov, ktorého spotreba je zahrnutá v cene prenájmu. Okrem toho je súčasťou ceny aj spotreba vody a elektriny.

Nebytový priestor Dúbravka Polianky na mieru

Nebytový priestor vám prenajímateľ dokáže pripraviť na mieru, presne podľa vašich predstáv a požiadaviek. Súčasťou každého poschodia administratívnej budovy sú separátne sociálne zariadenia, na poschodie sa dostanete osobným výťahom. Či už sa rozhodnete za prenájom kancelárií, skladov alebo prevádzok, ponuka priestorov rozmanitých výmerov, polôh, svetových strán alebo aj poschodí je naozaj široká. Plochy na prízemí budovy sú vhodné aj ako menšie prevádzky alebo obchody, na poschodiach sú ideálne na kancelárie alebo sklady.