Ponúkame vám obchodné priestory na prenájom v atraktívnej lokalite Bratislava Dúbravka Polianky. Prenájom obchodných priestorov za skvelé ceny s výbornou dostupnosťou.

Obchodné priestory na prenájom s kvalitnými službami

Administratívna budova, v ktorej sa obchodné priestory nachádzajú, prešla čiastočnou rekonštrukciou. Veľkou výhodou je ponuka priestorov s rôznymi výmerami, na rôznych poschodiach. Tie, ktoré sa nachádzajú na prízemí budovy sú svojím umiestnením najvhodnejšie práve na obchodné prevádzky. Môžete si vybrať z rozlôh od 3m2 do 150 m2. Pre budúcich klientov je dôležité parkovanie. To je zabezpečené bezplatným parkovaním priamo pred budovou, príjazdovú cestu tvorí betónová vozovka.

Spoločnosť BCP s.r.o. poskytuje svojím klientom vynikajúci servis vrámci prenájmu, dokáže priestory prispôsobiť konkrétnym požiadavkám zákazníkov. obchodné priestory na prenájom BratislavaSvojou skvelou cenou 6 €/m2 za prenájom patrí medzi najvyhľadávanejšie. Cena prenájmu zohľadňuje už aj náklady na ústredné radiátorové kúrenie vrátane temperovania, náklady na elektrinu a vodu. Keďže prešla administratívna budova čiastočnou rekonštrukciou, služby fungujú spoľahlivo. K dispozícii je v budove aj hlavná recepcia a non stop strážna služba, ktorá umožňuje non-stop prístup do obchodných či prevádzkových priestorov. Prenajímateľ poskytuje aj možnosť moderného optického internetového pripojenia, telefónnej pevnej linky a káblovej televízie. Tieto služby zabezpečuje spoločnosť VNET.

Exkluzívne obchodné priestory na prenájom prispôsobené na mieru

Prenájom obchodných a prevádzkových priestorov zahŕňa kvalitné služby zo strany prenajímateľa s možnosťou prispôsobenia priestorov na mieru. Okrem toho je dostupnosť vynikajúca, keďže poloha budovy umožňuje takmer okamžitý prístup na diaľničný obchvat a taktiež poskytuje plnú maximálnu občiansku vybavenosť dvoch mestských častí – Dúbravka a Karlova Ves. Nájdete v nich okrem pošty a bánk aj nákupné centrum a množstvo obchodov či služieb. Vaše obchodné priestory budú lákať zákazníkov svojou výbornou polohou a pohodlným parkovaním.

Prenájom obchodných priestorov Bratislava Dúbravka Polianky poskytuje svojim klientom nadštandardné služby, možnosť priepôsobenia konkrétneho priestoru na mieru podľa požiadaviek. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a non-stop strážený strážnou službou.

Využite možnosť prenájmu v atraktívnej lokalite s výbornou dostupnosťou a službami.