Ponúkame vám prenájom kancelárskych priestorov v lokalite Bratislava Dúbravka Polianky. Kancelárske priestory, ktoré ponúkame vám vieme prispôsobiť podľa presných požiadaviek.

Prenájom kancelárskych priestorov Bratislava – Dúbravka Polianky

Prenájom kancelárskych priestorov Bratislava

Atraktívna poloha administratívnej budovy na Poliankach je veľkým prínosom, za pár minút sa dokážete napojiť na diaľničný obchvat. Okrem toho je v tesnej blízkosti občianska vybavenosť dvoch mestských častí – Dúbravka aj Karlova Ves, kde nájdete poštu, banky, obchody a množstvo iných služieb. Areál budovy je monitorovaný kamerovým systémom, súčasťou je recepcia a non stop strážna služba. Prístup do kancelárií je vďaka tomu taktiež nepretržitý a časovo neobmedzený. Súčasťou nájmu je aj možnosť optického internetového pripojenia. Internetové pripojenie je zabezpečované spoločnosťou Orange.

Výhodný prenájom kancelárskych priestorov Bratislava

Kvalitné kancelárske priestory sa nachádzajú na rôznych podlažiach a aj v rôznych romeroch. Takže je len na vás, aby ste si vybrali podľa vlastných predstáv. Sú to menšie aj väčšie kancelárie na prízemí aj na rôznych poschodiach. Radi ich prispôsobíme konkrétnym požiadavkám. V administratívnej budove sa nachádza osobný výťah, súčasťou každého poschodia sú sociálne zariadenia. Priestory ako aj celá budova, prešli rekonštrukciou, podlaha je tvorená nadštandardnou plávajúcou podlahou, okná sú nové, plastové. Parkovanie je riešené bezplatným neobmedzeným státím priamo pred budovou, prístup k budove je možný po betónovej prístupovej ceste. Vaša práca bude v našich kvalitných priestoroch určite príjemná.

Ponúkame na prenájom kancelárie rôznych výmer od 8,56m2 do cca 120m2. Ohľadne cien nás prosím kontaktujte. Cena zahŕňa aj náklady na ústredné vykurovanie, náklady na elektrinu a vodu. Pre platcov DPH sa k cene pripočítava hodnota DPH. Administratívna budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorej výsledkom sú efektívne a spoľahlivo fungujúce rozvody kúrenia v podobe radiátorov a taktiež vodovodné rozvody. Na požiadanie vám zabezpečíme moderné optické internetové pripojenie.

BCP s.r.o. ponúka svojím klientom exkluzívne kvalitné zrekonštruované kancelárske priestory v atraktívnej lokalite Bratislava Dúbravka Polianky.