Spoločnosť BCP s.r.o. ponúka prenájom priestorov v atraktívnej lokalite Bratislava Dúbravka Polianky. Ide o prenájom všetkých druhov kategórií – kancelárskych, obchodných, prevádzkových alebo skladových priestorov. Veľmi zaujímavá je poloha s možnosťou napojenia sa na bratislavský dialničný obchvat takmer okamžite. Jedná sa o miestnosti vhodné ako kancelárie, obchodné či prevádzkové priestory alebo aj sklady. Administratívna budova, v ktorej sa nachádzajú disponuje prízemím a nadzemnými podlažiami, a veľkým parkoviskom s možnosťou bezplatného parkovania priamo pred budovou. V ponuke sú plochy od 3m2 do 150 m2, ktoré sú umiestnené v rôznych častiach budovy.

Priestory na prenájom v Bratislave

Prenájom priestorov ponúkame v širokej škále. Kancelárie, sklady, obchodné a prenájom priestorov, priestor na prenájom Bratislava Dúbravka Poliankyprevádzkové priestory na prenájom sú zrekonštruované. Celá administratívna budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, na každom poschodí sa nachádzajú separátne sociálne zariadenia, budova disponuje osobným výťahom. Veľkým plusom je non-stop strážna služba a kamerový systém. Máte tak neustály prístup ku svojím kanceláriám, skladom, či prevádzkam. Súčasťou prenájmu je aj možnosť zavedenia optického internetu, káblovej televízie a telefónnej pevnej linky. Priestory umiestnené na prízemí sú vhodné na využitie ako prevádzky, či obchody. Pohodlné parkovanie spojené s výbornou lokalitou je veľkým bonusom pre budúcich klientov a zákazníkov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú mestské časti Dúbravka a Karlova Ves so všetkými potrebnými službami a občianskou vybavenosťou.

Exkluzívny priestor na prenájom Bratislava Dúbravka Polianky

Ekluzívne priestory na prenájom sa ponúkajú za atraktívnu cenu 6 €/m2/mesiac, v ktorej sú zahrnuté aj náklady na kúrenie a temperovanie, spotreba elektriny a vody. Keďže prešla budova rekonštrukciou, všetky rozvody fungujú kvalitne a spoľahlivo. Spoločnosť BCP s.r.o. maximálne vychádza v ústrety svojim nájomcom, ponúka možnosť prispôsobenia priestorov na mieru, podľa konkrétnych požiadaviek a predstáv. V každej miestnosti sa nachádzajú estetické plávajúce podlahy, okná sú plastové. Ako sklady sú napríklad k dispozícii nasledovné výmery: 5,10m2, 29,18m2, 42,70m2, 67,50 m2 atď. Možno ich využiť aj ako menšie prevádzky. Prenajímateľ poskytuje svojim klientom služby na kľúč vo výbornej lokalite, v priestoroch zrekonštruovanej administratívnej budovy a to pri prenájme kancelárskych, obchodných, prevádzkových alebo skladových priestorov.