Spoločnosť BCP s.r.o. ponúka prenájom priestorov v atraktívnej lokalite Bratislava Dúbravka Polianky. Ide o prenájom všetkých kancelárskych priestorov. Veľmi zaujímavá je poloha s možnosťou napojenia sa na bratislavský dialničný obchvat takmer okamžite. Jedná sa o miestnosti vhodné ako kancelárie. Administratívna budova, v ktorej sa nachádzajú disponuje prízemím a nadzemnými podlažiami, a veľkým parkoviskom s možnosťou bezplatného parkovania priamo pred budovou.

Priestory na prenájom v Bratislave

Prenájom priestorov ponúkame v širokej škále. Kancelárie na prenájom sú zrekonštruované. Celá administratívna budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, na každom poschodí sa nachádzajú separátne sociálne zariadenia, budova disponuje osobným výťahom. Veľkým plusom je non-stop prenájom priestorov, priestor na prenájom Bratislava Dúbravka Poliankystrážna služba a kamerový systém. Máte tak neustály prístup ku svojím kanceláriám. Súčasťou prenájmu je aj možnosť zavedenia optického internetu, káblovej televízie a telefónnej pevnej linky. Priestory umiestnené na prízemí sú vhodné na využitie ako prevádzky, či obchody. Pohodlné parkovanie spojené s výbornou lokalitou je veľkým bonusom pre budúcich klientov a zákazníkov. V bezprostrednej blízkosti sa nachádzajú mestské časti Dúbravka a Karlova Ves so všetkými potrebnými službami a občianskou vybavenosťou.

Exkluzívny priestor na prenájom Bratislava Dúbravka Polianky

Ekluzívne priestory na prenájom sa ponúkajú za atraktívnu cenu, v ktorej sú zahrnuté aj náklady na kúrenie a temperovanie, spotreba elektriny a vody. Keďže prešla budova rekonštrukciou, všetky rozvody fungujú kvalitne a spoľahlivo. Spoločnosť BCP s.r.o. maximálne vychádza v ústrety svojim nájomcom, ponúka možnosť prispôsobenia priestorov na mieru, podľa konkrétnych požiadaviek a predstáv. V každej miestnosti sa nachádzajú estetické plávajúce podlahy, okná sú plastové.  Prenajímateľ poskytuje svojim klientom služby na kľúč vo výbornej lokalite, v priestoroch zrekonštruovanej administratívnej budovy a to pri prenájme kancelárskych priestorov.