Prenájom skladových priestorov Bratislava, sklady Dúbravka Polianky za výborné ceny. Ponúkame vám prenájom skladov a skladových priestorov v atraktívnej lokalite Bratislava IV.

Sklady sú v ponuke v rôznych výmerách od 3 do 150 m2 s možnosťou úpravy a prispôsobenia presne na mieru, podľa konkrétnych požiadaviek. Administratívna budova, v ktorej sa priestory nachádzajú, prešla čiastočnou rekonštrukciou. Jej súčasťou je bezplatné pohodlné parkovanie priamo pred budovou s betónovou prístupovou cestou. A to pre vás aj vašich klientov. Viacpodlažná budova ponúka skladové priestory nielen v rôznych rozlohách ale aj na rôznych podlažiach. Máte možnosť vybrať si sklad na prízemí alebo na ostatných poschodiach.

Prenájom skladových priestorov, sklady v atraktívnej lokalite

Prenájom skladových priestorov ponúkame v prenájom skladových priestorov bratislavaatraktívnej lokalite Dúbravka Polianky,
ktorá je charakteristická výbornou, takmer okamžitou dostupnosťou a napojením na diaľničný obchvat. Okrem toho poskytuje výhodu občianskej vybavenosti dvoch mestských častí, nielen Dúbravky ale aj Karlovej Vsi, ako sú všetky typy služieb, obchodov aj nákupných centier.

Prístup ku skladovým priestorom, ktoré sa nachádzajú na poschodiach je zabezpečený osobným výťahom. Na každom podlaží sú sociálne zariadenia, vykurovanie je formou ústredného kúrenia. Skladové priestory sa prenajímajú za cenu 6€/m2. V cene sú zahrnuté náklady na kúrenie aj temperovanie, náklady na spotrebu energie a vody. Budova je neustále monitorovaná kamerovým systémom, na prízemí sa nachádza recepcia a non-stop strážna služba. Tá je zárukou, že máte nepretržitý prístup do skladov v akúkoľvek hodinu v akýkoľvek deň.

Spoločnosť Polianky Business Center a.s. ponúka prenájom skladových priestorov za skvelé bezkonkurenčné ceny v atraktívnej lokalite Bratislava Dúbravka Polianky. Nestrácajte čas cestovaním v zápchach, z našich skladov sa dokážete takmer okamžite napojiť na bratislavský diaľničný obchvat. Okrem skladov ponúka spoločnosť aj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory. Do ponuky patria aj kvalitné a zrekonštruované priestory na kancelárie.

Súčasťou prenájmu skladov je aj možnosť optického internetového pripojenia spoločnosťou VNET. Okrem internetového pripojenia zabezpečuje aj služby káblovej televízie a telefónnej pevnej linky.